تبلیغات

خرید ساعت مچی

|

صفحات پاپ آپ popup window

بسیج انصار المهدی(عج) - نام امام خامنه‌ای‌؛ کابوس روز و شب اسرائیل
    سخن امروز  : 
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم*** به وبلاگ بسیج انصار المهدی(عج) خوش آمدید.

.:. معرفی وبلاگ .:.

سایت بسیج انصار المهدی(عج) تربت حیدریه برای ایجاد بستر فرهنگی و علمی و سیاسی در فضای مجازی تاسیس گردید. با آرزوی موفقیت و سربلندی برای همه مسلمانان
با تشكر : مرتضی فروتن تنها
.:.وصیتنامه شهدا.:.


.:. معرفی وبلاگ به دوستان .:.

نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما :
ایمیل دوست شما :


.:. خوراك وبلاگ .:.


مشترك خوراك وبلاگ شوید، تا هیچ مطلبی را از دست ندهید


.:. آمار وبلاگ .:.

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بازدید :

آخرین بروز رسانی :


.:. امكانات وبلاگ .:.

.:. زبان های دیگر .:.

 1. نام امام خامنه‌ای‌؛ کابوس روز و شب اسرائیل
  سه شنبه 25 بهمن 1390

  خامنه‌ای صد خمینی دیگر است چون اسرائیل از خامنه‌ای بیشتر از خمینی می‌ترسد! اسرائیل فهم ندارد که بفهمد خامنه‌ای (روحی فداه) ولی فقیه است و له الولایة المحمدیة.
  خبرگزاری فارس: نام امام خامنه‌ای‌؛ کابوس روز و شب اسرائیل

  به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس، نوینده وبلاگ اسکالپل در مطلبی نوشت: «خامنه‌ای خمینی دیگر است»؛ این شعار را خدا در دهان ما گذاشته چون فقط حرف خداست که دروغ نیست.

  زدن این حرفها بقول سید شهیدان اهل قلم شجاعتی می‌خواهد که با عقل و عقل اندیشی و حتی ژورنالیسم جور در نمی‌آید چرا که قلم ما در فضای بی‌اعتقاد و ملحد سایبر که ریشه اُس الاساس معتقدات ما یعنی ولایت را می‌برد می‌چسباند به دیکتاتوری، مظلوم است. اما در عین مظلومیت و گمنامی، ما هم مثل آوینی یقین کرده‌ایم که خدا لوح و قلم تاریخ را به حزب‌الله سپرده. همه شعارهای انقلاب را، خدا در دهان ما گذاشته چون فقط حرف خداست که دروغ نیست. «اینهمه لشکر آمده - به عشق رهبر آمده»؛

  والله فقط به عشق رهبر است که مردم برای نماز جمعه، ساعت ۸ صبح می‌روند دانشگاه تهران. «خامنه‌ای خمینی دیگر است» و از این جمعه‌ای که گذشت، خامنه‌ای صد خمینی دیگر است چون اسرائیل از خامنه‌ای بیشتر از خمینی می‌ترسد! اسرائیل فهم ندارد که بفهمد خامنه‌ای (روحی فداه) ولی فقیه است و له الولایة المحمدیة. اما این را می‌تواند بفهمد که خمینی موشک شهاب و سجیل نداشت که خامنه‌ای آنها را هم دارد!!

  اسرائیل نمی‌داند که دست عزت خدا در زمان غیبت از آستین ولی فقیه بیرون می‌آید ولی این را می‌داند که سید حسن نصرالله را ولی فقیه پرورانده؛ اگر سید حسن نصرالله با پنج هزار تا بچه بسیجی حزب‌اللهی باد نخوت ماشین جنگی اسرائیل را خالی کرد، خامنه‌ای با پنج میلیون بسیجی که با سید حسن می‌شود پنج میلیون و یکی - آن پنج هزار ملائکه نصرت را حساب نمی‌کنیم حالا! - اگر دست به سلاح ببرد معرکه‌ای می‌شود که آن ۳۳ روز، نزدش غبار مشق شمشیر کودکان محسوب می‌شود!

  بعد از جنگ ۳۳ روزه بود که مستندی تصویری که شامل ۳ لوح فشرده بود، بدستم رسید. کار بچه‌های حزب‌الله لبنان بود اگر اشتباه نکنم؛ دیدم و برگرداندم به صاحبش. موضوع این مستند، تحلیل جنگ ۳۳ روزه از زبان سران نظامی - اطلاعاتی و سیاسی رژیم صهیونیستی بود. تصاویر، همه از شبکه‌های تلویزیونی اسرائیلی ضبط شده بودند و زیرنویس عربی خورده بودند. در یکی از سکانس‌ها، یکی از سران سیاسی رژیم صهیونیستی می‌گوید: «وقتی نصرالله سخنرانی می‌کند، همه در اسرائیل گوش می‌کنند چون همه ما می‌دانیم که اگر او می‌گوید کاری را انجام خواهد داد، حتما آنرا انجام خواهد داد.» عمیقا باور دارم که این اقرار از زبان یک مسئول سیاسی در اسرائیل، خودش شکست است. اگر جنگی هم در نگرفته بود، باز شکست بود. این جمله‌ای است که با لحاظ نمودن محافظه کاری فراوان برای حفظ آبروی چهارمین ارتش قدرتمند جهان بر زبان رانده شده و الا سفره دل اینها را که باز کنی، مثل چی از نصرالله و حزب‌الله اش می‌ترسند!

  آنها نمی‌فهمند که امام خامنه‌ای (زید عزه) ولی فقیه است ولی می‌دانند که مقتدای نصرالله هموست. آنها نمی‌فهمند که امام خامنه‌ای (زید عزه) ولی فقیه است اما دیده‌اند که نصرالله بر بازوی او بوسه می‌زند. خامنه‌ای در چشم اسرائیل صد خمینی دیگر است چون آیه‌ای را که خمینیست‌ها ۳۰ سال قبل بر پرچم سپاه اسلام نقش کردند، خامنه‌ای عملی کرد؛ «و اعدوا لهم ما استطعتم من قوة».

  خامنه‌ای خاکریز جمهوری اسلامی را برد و سینه به سینه در «بنت جبیل» چسباند به اسرائیل! ۳۳ روز جان کندند و از این بنت جبیلی که فقط ۳ کیلومتر از مرز اسرائیل با لبنان عبور می‌کند، نتوانستند عبور کنند. چون بچه‌های حزب‌الله در آن ۳۳ روز با فرمان فرماندهان سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی آب می‌خوردند! روح شهید «حسن تهرانی مقدم» شاد؛ وصیت کرده بود روی سنگ قبرش بنویسند «اینجا مدفن کسی است که می‌خواست اسرائیل را نابود کند.» خامنه‌ای با سردارانی که دارد، از جمعه‌ای که گذشت، صد خمینی دیگر است. شیمون پرز اخیرا اعتراف کرد که خاورمیانه روی انگشت ژنرال سلیمانی می‌چرخد. اسرائیل نمی‌داند که «حاج قاسم» کیست و «سپاه قدس» چیست، اما می‌داند که او از خامنه‌ای فرمان می‌برد و بچه‌های حزب‌الله از سپاه قدس او! اسرائیل نمی‌فهمد و نمی‌تواند بفهمد که شهیدان زنده‌اند و روح سرداران شهید ما هم جزو سپاه خامنه‌ای است. آنها نمی‌دانند «مهدی باکری» که بود؛ همو که می‌گفت: «تا وقتی دولتهای آمریکا، انگلیس، فرانسه، اسرائیل و... وجود دارند مردن جز با شهادت معنا ندارد.»

  خطبه‌ کوبنده امام خامنه‌ای (زید عزه) در جمعه‌ای که گذشت، جلوه «اشداء علی الکفار» خمینی بود که از ملاء اعلی بر جایگاه نماز جمعه تهران تابید. اسرائیل نمی‌داند که ملاء اعلی کجاست اما می‌داند که خامنه‌ای از جمعه‌ای که گذشت صد خمینی دیگر است؛ «محمد رسول الله والذین معه اشداء علی الکفار رحماء بینهم.» آقا! دمتان گرم، عزتتان مستدام، ای والله! که عز اسلامید و نور دیده رسول الله (ص). نسأل الله ان یمد ظلکم العالی علی رئوس الدانی.
  آخرین ویرایش: - -

  | نظرات () | نویسنده : مرتضی فروتن تنها

.:. صفحات وبلاگ .:..:. لینك باكس .:.


*** وبمستر عزیز به منظور افزایش بازدید وبلاگتان، لینك وبلاگتان را به لینك باكس ارسال كنید ***